Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Про магазин
Ми часто чуємо від покупців такі питання як "Це Waeco або Dometic?", "У чому різниця між Waeco і Dometic?", "Що краще - Waeco або Dometic?" і подібні.
Пояснюємо. В наш час, по суті Waeco і Dometic це одне і те ж!
Німецька компанія Waeco була утворена в 1974-му році і випускала всесвітньо відомі термоелектричні автомобільні холодильники, різноманітні портативні холодильники, великий асортимент автоаксесуарів.
Шведська компанія Dometic виробляла абсорбційні мініхолодильники і мінібари, що перевернули весь готельний бізнес.
У 2007-му році компанії Dometic і Waeco об'єдналися в єдиний концерн, який відразу ж став найбільшим виробником різних автоаксесуарів і автохолодильників на світовому ринку. Заводи концерну розташовані не тільки в Європі, але і в Китаї і Південній Кореї. Вся продукція, що надходить з цих заводів, піддається 100% перевірці якості.
Концерн Waeco / Dometic випускає дуже великий асортимент самих різних автоаксесуарів і не тільки: автомобільні холодильники, мініхолодильники, мінібари, холодильники для косметики, охолоджувачі для пляшок, автокондиціонери, автомобільні пилососи, кухонні плити, мікрохвильовки, кавоварки і чайники, що працюють від напруги 12 / 24В , системи відеоспостереження та круїз-контролю, медичні холодильники для транспортування лікарських препаратів і донорських органів, сумки-холодильники, набори для туристів, автомобільні приналежності (ліхтарі, скребки від льоду, мережеві адаптери 220 / 12В і 220 / 24В, системи захисту автомобільного акумулятора, акумулятори холоду, накидки для підігріву сидінь), системи очищення води і ще багато багато іншого. Всі ці вироби можуть працювати і від постійної напруги в 12 / 24В, і від міської електромережі в 220В, і легко переносять мінливості дорожніх умов. Тому продукція Waeco / Dometic знаходить застосування в легкових і вантажних автомобілях, на яхтах і човнах, в будинках на колесах, в автобусах, в вагонах, в готелях, кемпінгах, в туристичних таборах, а також в міських і заміських будинках і на дачах.
 
Вгору